Verslo konsultacijos

Nuo
100
00 / val. be PVM

Pirma konsultacija NEMOKAMA

 

Sėkmingi verslai dirbantys bet kuriame sektoriuje nuolat vertina savo veiklos rezultatus, analizuoja sąnaudas ir veiksnius, kurie daro įtaką pardavimų apimtims, bei ieško būdų, kaip pagerinti efektyvumą.

Jos taip pat stengiasi pasinaudoti naujausiomis technologijomis, vartotojų elgsenos pokyčiais, demografinėmis tendencijomis ir ekonominėmis sąlygomis. Tuo tarpu daugelis įmonių dar sprendžia praeities problemas, nepaisant dabartinių galimybių. Modernūs verslai  priima sprendimus remdamosi naujausia informacija, analizuoja veiklos iššūkius ir siekia struktūrinių pokyčių, naudojasi technologijų naujovėmis, skatina talentų ugdymą, orientuojasi į ilgalaikę naudą ir veiklos rezultatus.

Verslo konsultacijos paslauga apima:
 • Verslo procesų analizavimą ir transformavimą;
 • Finansų valdymą;
 • Personalo ir pokyčių valdymą;
 • Strateginį konsultavimą;
 • Individualiai pritaikytas paslaugas.
Aš padedu:
 • Nustatyti veiklos efektyvumo gaires;
 • Atrinkti tinkamus verslo įrankius;
 • Sukurti veiklos ir sąnaudų valdymo sistemas;
 • Analizuoti produktų ir paslaugų pelningumą;
 • Identifikuoti efektyvumo didinimo galimybes;
 • Įgyvendinti procesų pertvarką;
 • Tobulinti paslaugų modelius;
 • Rasti veiklos strategijas technologijų plėtrai ir efektyvumo didinimui.
Greitis
Kokybė
Dėmesys
Pagarba

Mūsų profesionalumas aukštai vertinamas

FINMEKA ne tik didžiuojasi jau antrus metus iš eilės gavusi “Stipriausi Lietuvoje” įvertinimą, bet ir nuolat siekia išlaikyti aukščiausius kokybės standartus savo veikloje. Šis apdovanojimas pabrėžia įmonės finansinį stabilumą, patikimumą ir puikius veiklos rezultatus, tačiau mes nesustojame ties pasiektais rezultatais, bet ir nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, technologines inovacijas ir klientų aptarnavimo tobulinimą, siekdama ne tik atitikti, bet ir viršyti savo ir klientų lūkesčius. Mes puikiai suprantame, kad nuolatinis tobulėjimas ir orientacija į aukščiausią kokybę yra būtini ilgalaikiam verslo sėkmei ir klientų pasitikėjimui. Todėl įmonė visada siekia būti įvertinta kaip viena iš lyderių savo srityje, užtikrinant, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio paslaugas.

Ką sako mūsų klientai apie Finmeka

Kokybė ir kainos sąntykis

Rinkausi iš kelių buhalterių įmoniu ir nesigailiu pasirinkes FINMEKA. Atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug naudingos informacijos, o ir naudotis jų vidine sistema yra labai patogu. Naujienlaiškių informacija tikrai naudinga ir idomi pasidometi.
Rekomenduoju FINMEKA!

Rekomenduoju

Greitai sprendžiami klientui rūpimi klausimai. Patogi buhalterinė sistema ir nuolat ji tobulinama. Kompetentingi ir malonūs darbuotojai.
REKOMENDUOJU.

Atsako į visus klausimus

Nuo 2020 m. esu FINMEKA klientas. Į visus klausimus (O pas mane jų nemažai) gaunu atsakymus, o iškilus problemai - sprendimo būdas surandamas greitai ir operatyviai. FINMEKA nuolatos tobulėja ir plečia savo paslaugų paketą. Rekomenduoju!

Operatyviai reaguoja

Sklandžiai atliko visas įmonės steigimo procedūras, operatyviai reaguoja, pataria ir atsako į iškilusius klausimus, sukurta paprasta ir patogi buhalterinių dokumentų pateikimo platforma. Pasitikiu šia įmone ir rekomenduoju kitiems!