Kolektyvas, tai savo srities
profesionalai

FINMEKA – tai buhalterinės apskaitos įmonė, kurios sėkmės pamatas yra jos kolektyvas. Kiekvienas darbuotojas čia yra savo srities profesionalas, turintis gilias žinias ir patirtį buhalterinės apskaitos, finansų valdymo bei teisės srityse. Įmonės komanda nuolat tobulina savo profesines žinias, sekant naujausius veiklos standartus bei teisės aktų pakeitimus.

Giedrė Ragulienė

Direktorė

Gintautas Sadauskas

Komercijos direktorius

Arvydas Bagdonas

Finansų vadovas

Marius Kadelskas

Teisininkas

Liudas Marcinkus

IT specialistas

Simona Kožinauskaitė

Apskaitininkė

Viktorija Čestauskienė

Apskaitininkė

Ieva

Virtuali asistentė (AI/DI)

Mūsų profesionalumas aukštai vertinamas

FINMEKA ne tik didžiuojasi jau antrus metus iš eilės gavusi “Stipriausi Lietuvoje” įvertinimą, bet ir nuolat siekia išlaikyti aukščiausius kokybės standartus savo veikloje. Šie kasmetiniai sertifikatai pabrėžia įmonės finansinį stabilumą, patikimumą ir puikius veiklos rezultatus, tačiau mes nesustojame ties pasiektais rezultatais, bet ir nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, technologines inovacijas ir klientų aptarnavimo tobulinimą, siekdami ne tik atitikti, bet ir viršyti savo ir klientų lūkesčius. Mes puikiai suprantame, kad nuolatinis tobulėjimas ir orientacija į aukščiausią kokybę yra būtini ilgalaikiai verslo sėkmei ir klientų pasitikėjimui. Todėl įmonė visada siekia būti įvertinta kaip viena iš lyderių savo srityje, užtikrinant, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio paslaugas.

Dirbame su klientais visoje Lietuvoje

Ką sako mūsų klientai apie Finmeka

Mūsų klientų pasitenkinimas yra mūsų veiklos tikslas. Čia rasite atsiliepimus, kurie atspindi mūsų buhalterinės apskaitos paslaugų kokybę, profesionalumą ir asmeninį dėmesį kiekvienam klientui. FINMEKA klientų atsiliepimai rodo, kaip mūsų patyrusi komanda sėkmingai sprendžia įvairias finansines ir apskaitos problemas, padeda mūsų klientams optimizuoti jų verslo procesus ir pasiekti finansinį stabilumą. Nuo efektyvios mokesčių planavimo iki išsamios finansinės ataskaitos – mūsų tikslas yra suteikti patikimą pagalbą ir profesionalią patirtį, kad verslas augtų ir uždirbtų. Kviečiame susipažinti su jais ir įsitikinti mūsų profesionalumu

Kokybė ir kainos sąntykis

Rinkausi iš kelių buhalterių įmoniu ir nesigailiu pasirinkes FINMEKA. Atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug naudingos informacijos, o ir naudotis jų vidine sistema yra labai patogu. Naujienlaiškių informacija tikrai naudinga ir idomi pasidometi.
Rekomenduoju FINMEKA!

Rekomenduoju

Greitai sprendžiami klientui rūpimi klausimai. Patogi buhalterinė sistema ir nuolat ji tobulinama. Kompetentingi ir malonūs darbuotojai.
REKOMENDUOJU.

Atsako į visus klausimus

Nuo 2020 m. esu FINMEKA klientas. Į visus klausimus (O pas mane jų nemažai) gaunu atsakymus, o iškilus problemai – sprendimo būdas surandamas greitai ir operatyviai. FINMEKA nuolatos tobulėja ir plečia savo paslaugų paketą. Rekomenduoju!

Operatyviai reaguoja

Sklandžiai atliko visas įmonės steigimo procedūras, operatyviai reaguoja, pataria ir atsako į iškilusius klausimus, sukurta paprasta ir patogi buhalterinių dokumentų pateikimo platforma. Pasitikiu šia įmone ir rekomenduoju kitiems!