Pilna buhalterinė apskaita

Nuo
60
00 / mėn. be PVM
Siūlome buhalterines apskaitos paslaugas, skirtas tiek naujai įsteigtoms įmonėms, tiek jau veikiančioms verslo subjektams.

Mes suprantame, kad kiekvieno verslo finansų valdymas yra gyvybiškai svarbus, todėl siūlome patikimas, skaidrias ir pritaikytas buhalterinės apskaitos paslaugas.

Mūsų paslaugų ypatybės:
  • Nuotolinis paslaugų teikimas: Mūsų modernios technologijos leidžia teikti paslaugas nuotoliniu būdu, suteikiant mūsų klientams lankstumą ir patogumą. Visi finansiniai dokumentai yra saugiai perduodami ir laikomi mūsų pažangioje serverių sistemoje, garantuojant jūsų duomenų apsaugą ir konfidencialumą.
  • Veiklos draudimas: Visos mūsų teikiamos paslaugos yra apdraustos veiklos draudimu, suteikiančiu papildomą saugumo ir patikimumo jausmą.
  • Reguliarios ataskaitos: Kiekvieną mėnesį pateikiame išsamią pelno ir nuostolio ataskaitą, leidžiančią mūsų klientams aiškiai matyti savo verslo finansinę būklę ir priimti pagrįstus sprendimus.
Mūsų paslaugos apima:
  • Kasdienės operacijų apskaita
  • Mokesčių deklaravimas
  • Atlyginimų apskaita
  • Autoūkio apskaita
  • Ilgalaikio turto apskaita
  • Finansinės atskaitomybės rengimas
Kodėl verta rinktis mus?

Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės buhalterinės apskaitos paslaugas. Mes esame įsipareigoję kurti ilgalaikius santykius su savo klientais, remiantis pasitikėjimu, profesionalumu ir skaidrumu.

Greitis
Kokybė
Dėmesys
Pagarba

Mūsų profesionalumas aukštai vertinamas

FINMEKA ne tik didžiuojasi jau antrus metus iš eilės gavusi “Stipriausi Lietuvoje” įvertinimą, bet ir nuolat siekia išlaikyti aukščiausius kokybės standartus savo veikloje. Šis apdovanojimas pabrėžia įmonės finansinį stabilumą, patikimumą ir puikius veiklos rezultatus, tačiau mes nesustojame ties pasiektais rezultatais, bet ir nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, technologines inovacijas ir klientų aptarnavimo tobulinimą, siekdama ne tik atitikti, bet ir viršyti savo ir klientų lūkesčius. Mes puikiai suprantame, kad nuolatinis tobulėjimas ir orientacija į aukščiausią kokybę yra būtini ilgalaikiam verslo sėkmei ir klientų pasitikėjimui. Todėl įmonė visada siekia būti įvertinta kaip viena iš lyderių savo srityje, užtikrinant, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio paslaugas.

Ką sako mūsų klientai apie Finmeka

Kokybė ir kainos sąntykis

Rinkausi iš kelių buhalterių įmoniu ir nesigailiu pasirinkes FINMEKA. Atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug naudingos informacijos, o ir naudotis jų vidine sistema yra labai patogu. Naujienlaiškių informacija tikrai naudinga ir idomi pasidometi.
Rekomenduoju FINMEKA!

Rekomenduoju

Greitai sprendžiami klientui rūpimi klausimai. Patogi buhalterinė sistema ir nuolat ji tobulinama. Kompetentingi ir malonūs darbuotojai.
REKOMENDUOJU.

Atsako į visus klausimus

Nuo 2020 m. esu FINMEKA klientas. Į visus klausimus (O pas mane jų nemažai) gaunu atsakymus, o iškilus problemai - sprendimo būdas surandamas greitai ir operatyviai. FINMEKA nuolatos tobulėja ir plečia savo paslaugų paketą. Rekomenduoju!

Operatyviai reaguoja

Sklandžiai atliko visas įmonės steigimo procedūras, operatyviai reaguoja, pataria ir atsako į iškilusius klausimus, sukurta paprasta ir patogi buhalterinių dokumentų pateikimo platforma. Pasitikiu šia įmone ir rekomenduoju kitiems!