Nauja įmonė už Eurą

Nuo
1
00 be PVM

Pradėkite savo verslą be didelių pradinio kapitalo išlaidų! Mes įsteigsime tau naują įmonę vos už 1€*. Akcija galioja pasirašius 24 mėnesių sutartį. Šis pasiūlymas ne tik padės sutaupyti pradines įmonės išlaidas, bet ir leis nukreipti sutaupytus kąštus į kitus verslo augimui reikalingus įrankius ar procesus.

Sutaupyti kąštai – tai puikus būdas padidinti jūsų verslo pradžios apyvartines lėšas, kurios yra gyvybiškai svarbios sklandžiam kasdieniam veikimui, bei investuoti technologijas ar prekes, kurios yra būtinos norint išplėsti veiklą ir pasiekti aukštesnius verslo tikslus. Mūsų pasiūlymu pasinaudoję, turėsite daugiau lėšų marketingui, produktų ar paslaugų tobulinimui, naujos įrangos įsigijimui ar net komandos plėtrai – visiems tiems elementams, kurie yra esminiai augant ir stiprinant savo pozicijas rinkoje.

Pasirinkdami mus, jūsų finansų valdymas bus patikėtas specialistams, kurie užtikrins, kad jūsų buhalterinė apskaita būtų tvarkoma laikantis visų teisinių reikalavimų, o mokesčių planavimas būtų atliekamas efektyviausiai. Tai reiškia, kad galėsite ne tik sutaupyti, bet ir išvengti galimų finansinių rizikų, susijusių su neteisingu finansų valdymu.

Greitis
Kokybė
Dėmesys
Pagarba

Mūsų profesionalumas aukštai vertinamas

FINMEKA ne tik didžiuojasi jau antrus metus iš eilės gavusi “Stipriausi Lietuvoje” įvertinimą, bet ir nuolat siekia išlaikyti aukščiausius kokybės standartus savo veikloje. Šis apdovanojimas pabrėžia įmonės finansinį stabilumą, patikimumą ir puikius veiklos rezultatus, tačiau mes nesustojame ties pasiektais rezultatais, bet ir nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, technologines inovacijas ir klientų aptarnavimo tobulinimą, siekdama ne tik atitikti, bet ir viršyti savo ir klientų lūkesčius. Mes puikiai suprantame, kad nuolatinis tobulėjimas ir orientacija į aukščiausią kokybę yra būtini ilgalaikiam verslo sėkmei ir klientų pasitikėjimui. Todėl įmonė visada siekia būti įvertinta kaip viena iš lyderių savo srityje, užtikrinant, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio paslaugas.

Ką sako mūsų klientai apie Finmeka

Kokybė ir kainos sąntykis

Rinkausi iš kelių buhalterių įmoniu ir nesigailiu pasirinkes FINMEKA. Atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug naudingos informacijos, o ir naudotis jų vidine sistema yra labai patogu. Naujienlaiškių informacija tikrai naudinga ir idomi pasidometi.
Rekomenduoju FINMEKA!

Rekomenduoju

Greitai sprendžiami klientui rūpimi klausimai. Patogi buhalterinė sistema ir nuolat ji tobulinama. Kompetentingi ir malonūs darbuotojai.
REKOMENDUOJU.

Atsako į visus klausimus

Nuo 2020 m. esu FINMEKA klientas. Į visus klausimus (O pas mane jų nemažai) gaunu atsakymus, o iškilus problemai - sprendimo būdas surandamas greitai ir operatyviai. FINMEKA nuolatos tobulėja ir plečia savo paslaugų paketą. Rekomenduoju!

Operatyviai reaguoja

Sklandžiai atliko visas įmonės steigimo procedūras, operatyviai reaguoja, pataria ir atsako į iškilusius klausimus, sukurta paprasta ir patogi buhalterinių dokumentų pateikimo platforma. Pasitikiu šia įmone ir rekomenduoju kitiems!