IT paslaugos verslui

Nuo
40
00 / val. be PVM
IT priežiūros ir aptarnavimo paslauga yra būtina šiuolaikinėms organizacijoms, kurios siekia maksimalaus veiklos efektyvumo ir nori užtikrinti, kad jų IT infrastruktūra veiktų be trikdžių.

Ši paslauga yra svarbi verslui, kuriam gali trūkti išteklių turėti savo IT specialistą. Ji leidžia organizacijoms išnaudoti  IT žinias ir patirtį, neinvestuojant į brangią vidinę IT skyriaus plėtrą. Priežiūra apima visapusišką techninę priežiūrą, sistemų atnaujinimą ir gedimų šalinimą, užtikrinant, kad įmonės IT sistemos veiktų sklandžiai ir saugiai.

Kam verslui reikalingas Microsoft O365?

Microsoft Office 365, yra puikus įrankių rinkinys smulkiam verslui tam, kad jis galėtų veikti sklandžiai ir efektyviai. Jis suteikia prieigą prie Office programų, leidžiant dirbti ir bendradarbiauti su komandos nariais iš bet kurios vietos. Be to, su el. paštu ir kalendoriumi, verslas gali tvarkyti savo dienotvarkę ir susitikimus. O365 taip pat sumažina būtinybę turėti sudėtingą IT infrastruktūrą, nes viskas veikia debesyje, taip mažinant išlaidas ir palengvinant technologijų valdymą.

Microsoft O365 priežiūra ir aptarnavimas

Priežiūrą teikia sertifikuotas IT specialistas, turintis išskirtines žinias ir patirtį dirbant su Office 365 produktais. Tai paslauga įmonėms, kurios ieško efektyviausio ir pigiausio būdo užtikrinti savo IT sistemų veikimą. Užsisakius šią paslaugą, įmonė gauna ne tik techninę priežiūrą ir gedimų šalinimą, bet ir konsultacijas bei patarimus, kaip geriausiai išnaudoti O365 teikiamas galimybes, optimizuoti darbo procesus ir užtikrinti duomenų saugumą.

Greitis
Kokybė
Dėmesys
Pagarba

Mūsų profesionalumas aukštai vertinamas

FINMEKA ne tik didžiuojasi jau antrus metus iš eilės gavusi “Stipriausi Lietuvoje” įvertinimą, bet ir nuolat siekia išlaikyti aukščiausius kokybės standartus savo veikloje. Šis apdovanojimas pabrėžia įmonės finansinį stabilumą, patikimumą ir puikius veiklos rezultatus, tačiau mes nesustojame ties pasiektais rezultatais, bet ir nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, technologines inovacijas ir klientų aptarnavimo tobulinimą, siekdama ne tik atitikti, bet ir viršyti savo ir klientų lūkesčius. Mes puikiai suprantame, kad nuolatinis tobulėjimas ir orientacija į aukščiausią kokybę yra būtini ilgalaikiam verslo sėkmei ir klientų pasitikėjimui. Todėl įmonė visada siekia būti įvertinta kaip viena iš lyderių savo srityje, užtikrinant, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio paslaugas.

Ką sako mūsų klientai apie Finmeka

Kokybė ir kainos sąntykis

Rinkausi iš kelių buhalterių įmoniu ir nesigailiu pasirinkes FINMEKA. Atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug naudingos informacijos, o ir naudotis jų vidine sistema yra labai patogu. Naujienlaiškių informacija tikrai naudinga ir idomi pasidometi.
Rekomenduoju FINMEKA!

Rekomenduoju

Greitai sprendžiami klientui rūpimi klausimai. Patogi buhalterinė sistema ir nuolat ji tobulinama. Kompetentingi ir malonūs darbuotojai.
REKOMENDUOJU.

Atsako į visus klausimus

Nuo 2020 m. esu FINMEKA klientas. Į visus klausimus (O pas mane jų nemažai) gaunu atsakymus, o iškilus problemai - sprendimo būdas surandamas greitai ir operatyviai. FINMEKA nuolatos tobulėja ir plečia savo paslaugų paketą. Rekomenduoju!

Operatyviai reaguoja

Sklandžiai atliko visas įmonės steigimo procedūras, operatyviai reaguoja, pataria ir atsako į iškilusius klausimus, sukurta paprasta ir patogi buhalterinių dokumentų pateikimo platforma. Pasitikiu šia įmone ir rekomenduoju kitiems!