Įmonių stabdymas / likvidavimas

Nuo
498
00 be PVM

Įmonės veiklos stabdymo ar likvidavimo paslauga – tai profesionalus ir sklandus verslo užbaigimo procesas, kuris apima visus įmonės stabdymo ar likvidavimo etapus, pradedant nuo teisinių ir finansinių klausimų tvarkymo iki darbuotojų ir kreditorių interesų apsaugos. Siekiame užtikrinti, kad visi procesai būtų vykdomi skaidriai ir atsakingai, laikantis nustatytų teisinių reikalavimų ir geriausių rinkos praktikų.

Mūsų tikslas – padėti įmonėms užbaigti veiklą taip, kad būtų išvengta nereikalingų komplikacijų, optimizuotos galutinės finansinės atsakomybės ir palikta tvarkinga dokumentacija būsimiems reikalavimams ar atskaitomybei. Tuo pačiu, mes padedame valdyti pereinamąjį laikotarpį, konsultuojame dėl optimalių sprendimų ir strategijų, kad užbaigimas atneštų kuo mažiau streso ir galimų finansinių nuostolių, leidžiant savininkams ir valdytojams koncentruotis į naujas galimybes ar poilsį po verslo veiklos.

Greitis
Kokybė
Dėmesys
Pagarba

Mūsų profesionalumas aukštai vertinamas

FINMEKA ne tik didžiuojasi jau antrus metus iš eilės gavusi “Stipriausi Lietuvoje” įvertinimą, bet ir nuolat siekia išlaikyti aukščiausius kokybės standartus savo veikloje. Šis apdovanojimas pabrėžia įmonės finansinį stabilumą, patikimumą ir puikius veiklos rezultatus, tačiau mes nesustojame ties pasiektais rezultatais, bet ir nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, technologines inovacijas ir klientų aptarnavimo tobulinimą, siekdama ne tik atitikti, bet ir viršyti savo ir klientų lūkesčius. Mes puikiai suprantame, kad nuolatinis tobulėjimas ir orientacija į aukščiausią kokybę yra būtini ilgalaikiam verslo sėkmei ir klientų pasitikėjimui. Todėl įmonė visada siekia būti įvertinta kaip viena iš lyderių savo srityje, užtikrinant, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio paslaugas.

Ką sako mūsų klientai apie Finmeka

Kokybė ir kainos sąntykis

Rinkausi iš kelių buhalterių įmoniu ir nesigailiu pasirinkes FINMEKA. Atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug naudingos informacijos, o ir naudotis jų vidine sistema yra labai patogu. Naujienlaiškių informacija tikrai naudinga ir idomi pasidometi.
Rekomenduoju FINMEKA!

Rekomenduoju

Greitai sprendžiami klientui rūpimi klausimai. Patogi buhalterinė sistema ir nuolat ji tobulinama. Kompetentingi ir malonūs darbuotojai.
REKOMENDUOJU.

Atsako į visus klausimus

Nuo 2020 m. esu FINMEKA klientas. Į visus klausimus (O pas mane jų nemažai) gaunu atsakymus, o iškilus problemai - sprendimo būdas surandamas greitai ir operatyviai. FINMEKA nuolatos tobulėja ir plečia savo paslaugų paketą. Rekomenduoju!

Operatyviai reaguoja

Sklandžiai atliko visas įmonės steigimo procedūras, operatyviai reaguoja, pataria ir atsako į iškilusius klausimus, sukurta paprasta ir patogi buhalterinių dokumentų pateikimo platforma. Pasitikiu šia įmone ir rekomenduoju kitiems!