GPAIS apskaitos paslauga

Nuo
89
00 / mėn. be PVM

Mūsų planetos išsaugojimas prasideda nuo atsakingo verslo

 

GPAIS (Gamintojų ir Importuotojų Aplinkosaugos Informacinė Sistema) yra esminė priemonė, padedanti užtikrinti, kad įmonės veiktų atsakingai atliekų tvarkymo srityje. Ši sistema yra skirta visiems gamintojams ir importuotojams, kurie atsiduria atliekų tvarkymo grandinėje, įskaitant tiek fizinius, tiek juridinius asmenis, atsakingus už įvairių produktų ir medžiagų, kurie vėliau tampa atliekomis, pateikimą rinkai.

Pagrindinis GPAIS tikslas yra skatinti efektyvesnį atliekų tvarkymą, skaidrumą ir atsakomybę, kartu užtikrinant, kad visi procesai vyktų laikantis teisės aktų reikalavimų. Įmonės, naudojančios GPAIS, turi galimybę ne tik registruoti ir stebėti savo sukuriamas ar importuojamas atliekas bet ir analizuoti bei optimizuoti savo atliekų tvarkymo strategijas, taip prisidedant prie aplinkosaugos ir tvarumo tikslų.

GPAIS įgyvendinimas leidžia įmonėms ne tik atitikti teisinius reikalavimus, bet ir demonstruoti socialinę atsakomybę, gerinant savo įvaizdį tarp vartotojų ir partnerių. Be to, sistema padeda sumažinti atliekų kiekį, skatina jų perdirbimą ir tausojantį išteklių naudojimą, kas yra svarbu siekiant tvarios ekonomikos.

Visi šie aspektai daro GPAIS ne tik privalomą, bet ir vertingą įrankį kiekvienai įmonei, siekiančiai veikti atsakingai ir tvariai, atsižvelgiant į aplinkos apsaugos standartus ir visuomenės lūkesčius.

Greitis
Kokybė
Dėmesys
Pagarba

Mūsų profesionalumas aukštai vertinamas

FINMEKA ne tik didžiuojasi jau antrus metus iš eilės gavusi “Stipriausi Lietuvoje” įvertinimą, bet ir nuolat siekia išlaikyti aukščiausius kokybės standartus savo veikloje. Šis apdovanojimas pabrėžia įmonės finansinį stabilumą, patikimumą ir puikius veiklos rezultatus, tačiau mes nesustojame ties pasiektais rezultatais, bet ir nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, technologines inovacijas ir klientų aptarnavimo tobulinimą, siekdama ne tik atitikti, bet ir viršyti savo ir klientų lūkesčius. Mes puikiai suprantame, kad nuolatinis tobulėjimas ir orientacija į aukščiausią kokybę yra būtini ilgalaikiam verslo sėkmei ir klientų pasitikėjimui. Todėl įmonė visada siekia būti įvertinta kaip viena iš lyderių savo srityje, užtikrinant, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio paslaugas.

Ką sako mūsų klientai apie Finmeka

Kokybė ir kainos sąntykis

Rinkausi iš kelių buhalterių įmoniu ir nesigailiu pasirinkes FINMEKA. Atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug naudingos informacijos, o ir naudotis jų vidine sistema yra labai patogu. Naujienlaiškių informacija tikrai naudinga ir idomi pasidometi.
Rekomenduoju FINMEKA!

Rekomenduoju

Greitai sprendžiami klientui rūpimi klausimai. Patogi buhalterinė sistema ir nuolat ji tobulinama. Kompetentingi ir malonūs darbuotojai.
REKOMENDUOJU.

Atsako į visus klausimus

Nuo 2020 m. esu FINMEKA klientas. Į visus klausimus (O pas mane jų nemažai) gaunu atsakymus, o iškilus problemai - sprendimo būdas surandamas greitai ir operatyviai. FINMEKA nuolatos tobulėja ir plečia savo paslaugų paketą. Rekomenduoju!

Operatyviai reaguoja

Sklandžiai atliko visas įmonės steigimo procedūras, operatyviai reaguoja, pataria ir atsako į iškilusius klausimus, sukurta paprasta ir patogi buhalterinių dokumentų pateikimo platforma. Pasitikiu šia įmone ir rekomenduoju kitiems!