Mes, FINMEKA oficialiai tapo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų (ŠPPAR) nariais. Šis žingsnis žymi svarbų etapą mūsų plėtroje ir stiprina jos įsipareigojimą prisidėti prie regiono ekonomikos ir verslo bendruomenės.

Kas mes?

Finmeka yra buhalterinės apskaitos įmonė, teikianti aukštos kokybės buhalterinės apskaitos paslaugas įvairioms įmonėms. Įmonė specializuojasi apskaitos, mokesčių konsultacijų ir finansinės analizės srityse, siekdama padėti klientams optimizuoti jų finansinius procesus ir užtikrinti sėkmingą verslo veiklą.

Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Šiaulių pramonės ir amatų rūmai yra viena iš svarbiausių verslo organizacijų Lietuvoje, skatinanti regiono ekonominę plėtrą ir verslo bendruomenės bendradarbiavimą. ŠPPAR teikia platų spektrą paslaugų, įskaitant tarptautinių ryšių užmezgimą, padedantį vietiniams verslams plėstis ir tapti konkurencingais tarptautinėje rinkoje.

Narystės nauda

Prisijungdami prie Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Finmeka tikisi pasinaudoti šiomis galimybėmis:

  • Verslo tinklų plėtra: Narystė ŠPPAR suteikia galimybę užmegzti naujus verslo ryšius, bendradarbiauti su kitomis įmonėmis ir dalytis gerąja praktika.
  • Mokymai ir seminarai: Rūmų organizuojami mokymai ir seminarai suteiks Finmekos darbuotojams naujų žinių ir įgūdžių, padėsiančių gerinti paslaugų kokybę.
  • Tarptautiniai ryšiai: ŠPPAR padeda užmegzti tarptautinius ryšius ir rasti naujų verslo partnerių užsienyje, o tai gali prisidėti prie mūsų tarptautinės plėtros.

Mūsų komentarai

Mes labai džiaugiamės šiuo svarbiu žingsniu ir tikime, kad narystė ŠPPAR padės įmonei toliau augti ir tobulėti. Mes, kaip įmonė, visada teikti savo klientams tik aukščiausios kokybės paslaugas ir nuolat tobulėti, o narystė rūmuose suteiks dar daugiau galimybių šiam tikslui pasiekti.

Ateities planai

Mes planuojame aktyviai dalyvauti ŠPPAR veikloje, prisidėti prie įvairių projektų ir iniciatyvų, skatinančių regiono ekonominę plėtrą. Tikimės, kad bendradarbiavimas su ŠPPAR padės ne tik mūsų įmonei, bet ir visai verslo bendruomenei Šiaulių regione.

Prisijungdami prie Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių, žengiame svarbų žingsnį link dar glaudesnio bendradarbiavimo su regiono verslais ir su malonumu prisidedame prie Šiaulių ekonominės gerovės kūrimo.