Vienkartinė buhalterinė paslauga

Nuo
250
00 / be PVM

Paslauga skirta tiems, kurie visus metus kaupia visus įmonės veikos finansinius dokumentus.

 

Tvarkinga finansinė atskaitomybė yra svarbi ne tik dėl atitikimo teisiniams reikalavimams, bet ir dėl verslo efektyvumo ir skaidrumo. Čia yra keletas paslaugų, kurias siūlome, kad vienu kartu padėtume jums tvarkyti praėjusių metų finansinius dokumentus:

  • Sąskaitų faktūrų suvedimas – visų jūsų finansinių operacijų, įskaitant pajamas ir išlaidas, įvedimas į buhalterinės apskaitos sistemą.
  • Banko operacijų registravimas – jūsų banko operacijų registravimas į buhalterinę programą, užtikrinant duomenų tikslumą ir mažinant klaidų tikimybę.
  • Ilgalaikio turto apskaita – ilgalaikio turto, tokio kaip įranga, pastatai ir transporto priemonės, įsigijimo, nusidėvėjimo ir pardavimo įrašymas.
  • Atskaitingų asmenų apskaita – atsiskaitymų su tiekėjais ir klientais, taip pat skolų ir prievolių kontrolė.
  • Mokesčių deklaracijų pateikimas valstybinėms institucijoms – mokesčių deklaracijų, reikalingų įvairioms valstybinėms institucijoms, ruošimas ir pateikimas.
  • Metinės finansinės ataskaitos – išsamių metinių ataskaitų, apibūdinančių jūsų verslo finansinę būklę, ruošimas.

 

Vienkartinės buhalterinės paslaugos kaina apskaičiuojama pagal verslo specifiką, dokumentų kiekį ir tvarkingumą.

Greitis
Kokybė
Dėmesys
Pagarba

Mūsų profesionalumas aukštai vertinamas

FINMEKA ne tik didžiuojasi jau antrus metus iš eilės gavusi “Stipriausi Lietuvoje” įvertinimą, bet ir nuolat siekia išlaikyti aukščiausius kokybės standartus savo veikloje. Šis apdovanojimas pabrėžia įmonės finansinį stabilumą, patikimumą ir puikius veiklos rezultatus, tačiau mes nesustojame ties pasiektais rezultatais, bet ir nuolat investuojame į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, technologines inovacijas ir klientų aptarnavimo tobulinimą, siekdama ne tik atitikti, bet ir viršyti savo ir klientų lūkesčius. Mes puikiai suprantame, kad nuolatinis tobulėjimas ir orientacija į aukščiausią kokybę yra būtini ilgalaikiam verslo sėkmei ir klientų pasitikėjimui. Todėl įmonė visada siekia būti įvertinta kaip viena iš lyderių savo srityje, užtikrinant, kad kiekvienas klientas gautų aukščiausio lygio paslaugas.

Ką sako mūsų klientai apie Finmeka

Kokybė ir kainos sąntykis

Rinkausi iš kelių buhalterių įmoniu ir nesigailiu pasirinkes FINMEKA. Atsakė į visus rūpimus klausimus, suteikė daug naudingos informacijos, o ir naudotis jų vidine sistema yra labai patogu. Naujienlaiškių informacija tikrai naudinga ir idomi pasidometi.
Rekomenduoju FINMEKA!

Rekomenduoju

Greitai sprendžiami klientui rūpimi klausimai. Patogi buhalterinė sistema ir nuolat ji tobulinama. Kompetentingi ir malonūs darbuotojai.
REKOMENDUOJU.

Atsako į visus klausimus

Nuo 2020 m. esu FINMEKA klientas. Į visus klausimus (O pas mane jų nemažai) gaunu atsakymus, o iškilus problemai - sprendimo būdas surandamas greitai ir operatyviai. FINMEKA nuolatos tobulėja ir plečia savo paslaugų paketą. Rekomenduoju!

Operatyviai reaguoja

Sklandžiai atliko visas įmonės steigimo procedūras, operatyviai reaguoja, pataria ir atsako į iškilusius klausimus, sukurta paprasta ir patogi buhalterinių dokumentų pateikimo platforma. Pasitikiu šia įmone ir rekomenduoju kitiems!